ACB a první závody sezony 2016

SEZONA 2016 ZAČALA PRO ACB VÝBORNĚ!

Brno letos hostí závody všech výkonnostních tříd a to hned ve dvou dubnových víkendech. První závody – II. a III. VT proběhly 9. – 10.4. a klub AC Brno zastupovaly nejmenší holčičky v kategorii Aerobik děti 8 – 10 let ve III. VT, kadet trio a kadet step (11-13 let) ve II.VT.

Naše nejmenší se statečně popraly s nervozitou z úplně prvních závodů a skončily na krásném 10. místě. Trenérkami holčiček jsou Blanka Přetáková a Barbara Hermannová.

deti-acbrno-zavody-fitness-aerobik-hana-toufarova-blanka-pretakova-sport-pro-deti-v-brne-sportovni-aerobik

Kadetské trio ve složení Lea Quittová, Nela Havlíčková a Anička Poláková se probojovalo do finále, kde nakonec holky obsadily 6. místo. Sportovní aerobik v ACB trénuje hlavní trenérka a majitelka klubu Hana Toufarová.

A posledními účastnicemi byly stepařky v kategorii petite step kadet ve složení Aneta, Natálka, Lucka, Verča, Anička, Viktorka, Nela a Alice. Holky cvičí pod vedením Hanky Toufarové a z prvních závodů si odnesly zlato.

kadet-step-acbrno-aerobik-v-brne-sportovni-aerobik-fitness-hana-toufarova-acb

Tímto však aerobiková mánie v Brně nekončí. Již příští týden budeme svědky prvního nominačního závodu na ME a MS 2016, kdy universitní kampus ovládnou závodnice I.VT. Našimi želízky v ohni jsou Senior trio, Senior step a výše uvedené kadetské stepařky, které posouváme také do I.VT.

Děkujeme za přízeň, držte pěsti i nadále a jste srdečně zváni
16. – 17.4. na boj o postup na mistrovské závody.

Nezapomeňte nás sledovat na facebooku. Vaše ACB

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.