Další úspěch ze 3. nominační závodu pro AC Brno

Týden před odjezdem na ME do Holandska jsme se zúčastnili také 3.nominačního závodu na ME a MS 2015, které se uskutečnilo v dalekých Semilech. Svátek práce jsme oslavili pořádnou prací – tedy holky cvičením, trenérky koučováním a rodiče povzbuzováním.

Seniorky v kategorii step vybojovaly zlato a upevnily tak svou pozici jednoho ze dvou nejlepších týmů této kategorie. Na seniorském triu se podepsala únava z mimořádných tréninků a závodění v obou sestavách a tak si tentokrát holky odvezly bramborovou medaili. Šetří se tak na ME, tam bude energie a síly potřeba spousta.

Juniorky předvedly svůj již klasický scénář – semifinále s drobnými problémy a bezchybné finále, čímž si opět vybojovaly bronz a spolu s pohárem si odvážely velkou radost.

Tímto jsou tedy nominační závody pro I.výkonnostní kategorii za námi a my už můžeme s hrdostí říct, že jsme nominované také na MS na francouzském ostrově Martinik, které se koná v prosinci 2015.

Tento týden nás čeká pilování synchronu, výrazu a také sebevědomí, které ze sestav musí čišet tak, aby rozhodčí na první pohled poznali, že jsme prostě nejlepší 🙂

11.5. vyrážíme směr Dordrecht, plni odhodlání a víry v úspěch. Avšak mezinárodní závody s sebou nesou různá úskalí, jiný panel rozhodčích a nový pohled na sestavy. Naším cílem je tedy udělat, co bude v našich silách a vrátit se s dobrým pocitem, ať už s medailemi, nebo bez.

Vaše ACB

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.