Dvě zlata!

První závody roku 2015 jsou z námi a my se můžeme s hrdostí pochlubit maximálním úspěchem.

Ještě den před závody, na posledním tréninku, nebylo zcela jasné, jestli budou holky vůbec schopny závodit. Jedna půlka nemocná, druhá vystresovaná… Ale nenechaly jsme se zastrašit a vyrazily směr Kladno. Týmy nebyly přihlášené všechny, protože někteří se pravděpodobně cítili ještě méně připraveni, než my.

V sobotu šly jako první seniorky. Všechny jsou zkušené dlouholeté závodnice AC Brno, avšak tři z nich se vrátily po dvou až třech letech pauzy a další dvě zároveň trénují i sportovní aerobik trio, takže na tréninku se nepotkávají tak často, jak by bylo potřeba. I přesto jsme ale přijely s nejoriginálnější sestavou (což není poprvé :)) a hned v semifinále obdržely nejvyšší známky. Finále bylo trošku asynchronní, ale i tak jsme dokázaly zlato obhájit.

Juniorky nastoupily v neděli. V dobré náladě z úspěchu seniorek, avšak s o trošku větším strachem, jelikož juniorský tým je složen pouze ze šesti závodnic – čtyři jsou zkušené, ale jedna k nám přišla loni nově a druhá odrostla z kadetského týmu III. výkonnostní třídy. Pro obě to byla velká výzva a i když máme samozřejmě ještě na čem pracovat, urvaly jsme další první místo. Finále holky nerozhodilo a tak jsme se mohli všichni radovat z maximálního úspěchu.

Závody v Kladně byly pouze orientační, ty důležité jsou nominační a to 28-29.3 v Ostravě a 11-12.4 v Brně. Budeme-li úspěšné ( a my věříme, že ano), čeká nás ME v Holandsku a MS na Martiniku.

Držte nám palce u tvcom.cz nebo ještě lépe osobně na závodech v Brně. Velká podpora se nám bude moc hodit! Mrkněte na videa a fotky z závodů zde.

Vaše AC Brno

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.