HULA závěrečná lekce ACB

KONEC JARNÍ SEZONY 2016

Dne 17.6. proběhla ZÁVĚREČNÁ LEKCE AC Brno s motivem léta a letních zážitků. Sešly jsme se na ZŠ Janouškova, kde sportovní oddíl trénuje. Během 2 hodin jsme si ukázaly všechny závodní sestavy i ukázky lekcí komerčních – joga pro děti, děti na startu, dětský aerobik, fit dance.
Společně s rodiči jsme se naladili na HULA letní náladu věnci, tancem a rozcvičkou, následně jsme plnili letní úkoly a s největším počtem letních zážitků vyhrál 1.místo tým WAIKIKI.

Jsme rádi, že jste se závěrečné lekce účastnili a vyzkoušeli si tak některé aktivity, které dělají Vaše děti na trénincích. Zároveň jste viděli, kam se děti během roku posunuly a jak důležitý pro ně pohyb, aerobik a jejich místo v klubu je.

Letošní sezóna byla náročná, zejména kvůli mistrovství světa 2015 na Martiniku, které probíhalo až v prosinci místo obvyklého října. Jarní sezona se nám tedy nakupila do 4 měsíců, které byly plné závodů a mimořádných tréninků. Vše jsme završily na ME v Karlových Varech, které dopadlo dvěma bronzovými a jedním 4.místem. Největším překvapením a skokanem roku je pro nás tým kadet petite step, protože holky začínaly sezonu v II. výkonnostní třídě a během čtvrt roku se probojovaly až na 3.místo na Evropském šampionátu. Dovolím si tvrdit, že tohle se ještě nikomu nikdy nepodařilo 🙂

Zároveň jsme toto mistrovství organizovali, takže přípravy byly letos opravdu náročnější než kdy jindy. Vše se ale zvládlo krásně a my už jen můžeme popřát Vám i dětem krásné prázdniny a budeme se těšit na soustředění, ať už na táborovém se všemi, příměstském s malinkými či sestavovém se závodnicemi AC Brno.