Jak dopadly naše nové závodnice?

 

aerobik-pro-deti-ac-brno-cviceni-pro-deti-fitness-aerobik-zavody

Minulý víkend proběhly v Ostravě závody II. výkonnostní třídy. Za AC Brno si jely holčičky vyzkoušet první závody letošní sezony. Některé z nich dokonce cvičily na závodech aerobiku poprvé v životě, dvě závodnice jsou u nás a trénují s námi teprve od září!  Jsou prostě šikulky.
Skvělým výsledkem je 2.místo kadetek (11 – 13 let) v kategorii STEP pod vedením Terky Kočičkové a Hany Toufarové. Holky měly ztíženou situaci, protože musely krátkou dobu před závody měnit sestavu z 6ti na 5 závodnic. Jedna závodnice totiž onemocněla.
Další závodnice měly premiéru – Lea a Nela – obě cvičily v kategorii sportovní aerobik single. V této kategorii není hodnocený synchron, jako je tomu u fitness družstev, ale holky závodí samy za sebe. Je to dost možná nejtěžší kategorie závodního aerobiku, protože oči rozhodčích i diváků se upínají jen a pouze na vás. Je obtížné únést tu pozornost a nic nesplést. No ruku na srdce – kdo z Vás by si troufnul? Nemůžete si ani na vteřinu odpočinout, nebo se za někoho „schovat“. Holky se s tím ale popraly výborně – Lea skončila na 10. a Nela na 24. místě.

Těšíme se, jak se budou holky zlepšovat a co předvedou na dalších závodech. Moc gratulujeme a přejeme hodně sil a radosti z aerobiku do čím dál náročnějších tréninků.

 

aerobik-pro-deti-ac-brno-cviceni-pro-deti-3

 

Vaše ACB

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.