LEKTOŘI A TRENÉŘI AC BRNO

acfitness-posilovna-lekce-kurzy-cviceni-v-brne-hanatoufarova-cernapole-kam-cvicit-pohyb-sport-kvalita

PaedDr. HANA TOUFAROVÁ

PaedDr. Hana Toufarová je majitelkou, zakladatelkou a hlavní trenérkou sportovního klubu AC Brno. Již 20 let vychovácá děti od malých komerčních kurzů až po mistry světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech.

"To, že chci spojit tělesnou výchovu  a práci s dětmi jsem věděla už v páté třídě.  Po skončení pedagogické fakulty jsem šla hned učit jako asistentka na katedru tělesné výchovy Strojní fakulty VUT a tam začala práce s dospělými - výuka, později lektorování a školení. Děti, sport a výchova a vzdělávání druhých v tomto oboru to je můj život, bez toho si nedovedu svoji práci představit."

MÍŠA SEDLÁKOVÁ

Míša je další bývalou závodnicí AC Brno. Prošla dlouholetým tréninkem pod vedením Hany i Hanky Toufarových. Od 10 let se věnovala fitness stepu a má na kontě mnoho závodů na poli českých i zahraničních šampionátů.

HANKA TOUFAROVÁ

Hanka je dcerou Hany Toufarové a proto není divu, že se věnovala závodnímu aerobiku již od 4 let. Cestou posbírala mnoho titulů a medailí a dráhu závodnice opustila v 16ti letech jako vicemistryně světa ve fitness týmech- step. Od té doby působí v AC Brno jako choreografka a trenérka fitness týmů. V současnosti vede celý klub.

 

ANETA VONDRÁKOVÁ

Anet je nejstarší závodnicí AC Brno. Přišla k nám již v 5 letech a celých 15 let reprezentovala ACčko, Brno i republiku ve fitness týmech i sportovním aerobiku. Loni uzavřela kariéru spolu s ostatními seniorkami titulem mistryň republiky a nyní se věnuje předávání zkušenostem dalším závodnicím. Trénuje kadetské stepařky.

ANNA BAJEROVÁ

Anička je nejnovější posilou našeho týmu. Stejně jako ostatní trenérky má za sebou dlouholetou kariéru jako závodnice. Nyní se při studiu vysoké školy věnuje našim nejmenším - přípravce sportovního aerobiku.

Váháte co pro svoje dítě vybrat?

Závodní oddíl nebo cvičení  v kroužku?

Přijďte a můžete lekce vyzkoušet. Pak bude rozhodování jednodušší.

Pro informace volejte 602 934 997.