LEKTOŘI A TRENÉŘI AC BRNO

acfitness-posilovna-lekce-kurzy-cviceni-v-brne-hanatoufarova-cernapole-kam-cvicit-pohyb-sport-kvalita

PaedDr. HANA TOUFAROVÁ

PaedDr. Hana Toufarová je majitelkou, zakladatelkou a hlavní trenérkou sportovního klubu AC Brno. Již 20 let vychovácá děti od malých komerčních kurzů až po mistry světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech.

"To, že chci spojit tělesnou výchovu  a práci s dětmi jsem věděla už v páté třídě.  Po skončení pedagogické fakulty jsem šla hned učit jako asistentka na katedru tělesné výchovy Strojní fakulty VUT a tam začala práce s dospělými - výuka, později lektorování a školení. Děti, sport a výchova a vzdělávání druhých v tomto oboru to je můj život, bez toho si nedovedu svoji práci představit."

 

acfitness-posilovna-lekce-kurzy-cviceni-v-brne-hanatoufarova-cernapole-kam-cvicit-pohyb-sport-kvalita

HANKA TOUFAROVÁ

Hanka je dcerou Hany Toufarové a proto není divu, že se věnovala závodnímu aerobiku již od 4 let. Cestou posbírala mnoho titulů a medailí a dráhu závodnice opustila v 16ti letech jako vicemistryně světa ve fitness týmech- step. Od té doby působí v AC Brno jako choreografka a trenérka fitness týmů.

 

CHARLOTA HODOVÁ

Charlota je typickým příkladem lektorky ACF. Přišla jako malá do AC Brno a prošla si všemi druhy aerobiku - od závodů typu B po titul z mistrovství světa v kategorii step. Nyní lektoruje lekce DĚTI NA STARTU a aerobik pro děti, dále je lektorkou mnoha různých lekcí v AC Fitness.

 

MÍŠA ALEXOVÁ

Míša přišla jako spousta jiných dětí  do "ácéčka" cvičit již jako malá, v 9ti letech.  Zůstala s námi doteď. Na kontě má mnoho zkušeností, medailí a úspěchů, včetně titulu mistr světa z Martiniku v roce 2009. V současnosti vede lekce aerobik pro děti 8-10 a Fit dance.

TERKA KALLASOVÁ

K aerobiku se dostala v 6ti letech díky své sestře, která ji inspirovala. Během působení v AC Brno získala mnoho zkušeností, medailí, titulů a nezapomenutelných zážitků. Svoji kariéru musela ukončit ze zdravotních důvodů, stihla však ještě  získat titul sportovec Jihomoravského kraje za rok 2013. Nyní vede lekce dětského aerobiku a dětské jógy.

BLANKA PŘETÁKOVÁ

Od dětských let se věnovala baletu, později lidovému tanci. Postupem času se změřila na aerobik, jeho lektorování a vypracovala se až na školitelku. Nyní se věnuje pomalejším lekcím  typu body and mind, v klubu AC Brno vede lekce fitness týmů pro nejmenší.

acfitness-posilovna-lekce-kurzy-cviceni-v-brne-hanatoufarova-cernapole-kam-cvicit-pohyb-sport-kvalita

MÍŠA RYBNÍČKOVÁ

Míša je dlouholetou závodnicí a reprezentantkou AC Brno na republikových i mezinárodních závodech. Má na kontě mnoho úspěchů, včetně titulu mistryně světa v roce 2013. Nyní předává své zkušenosti dál, našim nejmenším závodnicím ve sportovním aerobiku.

acfitness-posilovna-lekce-kurzy-cviceni-v-brne-hanatoufarova-cernapole-kam-cvicit-pohyb-sport-kvalita

TERKA VONDROVÁ

Terka přišla do našeho klubu již jako malinká, během pár let se stala stejně jako Míša - holky spolu závodily v kategorii trio  - mistryní světa a ve stejných úspěších pokračovala až do konce kariéry.  Od roku 2017 se také začala věnovat trénování našich nejmenších.

Aerobik pro děti v ACBrno
Jóga pro děti v ACBrno
Fit Dance pro děti v ACBrno

Váháte co pro svoje dítě vybrat?

Závodní oddíl nebo cvičení  v kroužku?

Přijďte a můžete lekce vyzkoušet. Pak bude rozhodování jednodušší.

Pro informace volejte 602 934 997.