LEKTOŘI A TRENÉŘI AC BRNO

acfitness-posilovna-lekce-kurzy-cviceni-v-brne-hanatoufarova-cernapole-kam-cvicit-pohyb-sport-kvalita

PaedDr. HANA TOUFAROVÁ

PaedDr. Hana Toufarová je majitelkou, zakladatelkou a hlavní trenérkou sportovního klubu AC Brno. Již 20 let vychovácá děti od malých komerčních kurzů až po mistry světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech.

"To, že chci spojit tělesnou výchovu  a práci s dětmi jsem věděla už v páté třídě.  Po skončení pedagogické fakulty jsem šla hned učit jako asistentka na katedru tělesné výchovy Strojní fakulty VUT a tam začala práce s dospělými - výuka, později lektorování a školení. Děti, sport a výchova a vzdělávání druhých v tomto oboru to je můj život, bez toho si nedovedu svoji práci představit."

acfitness-posilovna-lekce-kurzy-cviceni-v-brne-hanatoufarova-cernapole-kam-cvicit-pohyb-sport-kvalita

TERKA VONDROVÁ

Terka přišla do našeho klubu již jako malinká, během pár let se stala stejně jako Míša - holky spolu závodily v kategorii trio  - mistryní světa a ve stejných úspěších pokračovala až do konce kariéry.  Od roku 2017 se také začala věnovat trénování našich nejmenších.

HANKA TOUFAROVÁ

Hanka je dcerou Hany Toufarové a proto není divu, že se věnovala závodnímu aerobiku již od 4 let. Cestou posbírala mnoho titulů a medailí a dráhu závodnice opustila v 16ti letech jako vicemistryně světa ve fitness týmech- step. Od té doby působí v AC Brno jako choreografka a trenérka fitness týmů. V současnosti vede celý klub.

 

ANETA VONDRÁKOVÁ

Anet je nejstarší závodnicí AC Brno. Přišla k nám již v 5 letech a celých 15 let reprezentovala ACčko, Brno i republiku ve fitness týmech i sportovním aerobiku. Loni uzavřela kariéru spolu s ostatními seniorkami titulem mistryň republiky a nyní se věnuje předávání zkušenostem dalším závodnicím. Trénuje kadetské stepařky.

ANNA BAJEROVÁ

Anička je nejnovější posilou našeho týmu. Stejně jako ostatní trenérky má za sebou dlouholetou kariéru jako závodnice. Nyní se při studiu vysoké školy věnuje našim nejmenším - přípravce sportovního aerobiku.

Aerobik pro děti v ACBrno
Jóga pro děti v ACBrno
Fit Dance pro děti v ACBrno

Váháte co pro svoje dítě vybrat?

Závodní oddíl nebo cvičení  v kroužku?

Přijďte a můžete lekce vyzkoušet. Pak bude rozhodování jednodušší.

Pro informace volejte 602 934 997.