Nominace na mistrovství Evropy pro AC Brno!

3 x nominace na ME 2016!

 

KADET STEP PETITE
Máme za sebou další závodní víkend! Tentokrát jsme odjely bojvat o co nejlepší umístění do Ostravy. V sobotu startoval kadetský tým( 11 – 13 let) v kategorii Step petite. V semifinále se holkám zcela nedařilo, a tak byly známky na 3.místo. Finále však zajely výborně a vybojovaly si tak stříbro a zároveň svoji první nominaci na ME. Úžasný výsledek našeho nejmenšího týmu, který letos poprvé startuje v I. výkonnostní kategorii a to pod vedením Hanky Toufarové.

kadet-step-ac-brno-acbrno-aerobik-centrum-hana-toufarova-fitness-sportovni-aerobik-sportovni-klub-ACB

SENIOR TRIO, SENIOR STEP GRANDE
Neděle patřila seniorům, konkrétně kategoriím Trio a Step grande. V obou kategorích se představily dlouholeté zkušené závodnice, proto výsledek není nikdy předem jistý. Všechny sestavy jsou hodně vyrovnané a to je také důvod, proč se umístění oproti závodům v Brně lišily.

Tým senior trio obhájil bronzovou medaili a budou zaslouženě reprezentovat ACB na  ME v kategorii sportovní aerobik senior trio. Tento závod ovládl seniorský stepařský tým, který měl semifinále chybičku, ale finále zajely holky bezchybně a konečně se dočkaly zlaté medaile. Ten pocit se ničemu nevyrovná 🙂

Všechny tři týmy budou tedy reprezentovat AC Brno na mistrovství Evropy 2016, které se koná v Karlových Varech 24. – 28.5. Výsledky jsou skvělé, nesmíme však polevit. Všechny týmy jsou ve vrcholné formě a proto budeme makat ještě víc.

Děkujeme a gratulujeme závodnicím, rodičům a všem, kteří se na tomto úspěchu podílejí.

Za ACB

Hana & Hanka Toufarovy

senior-step-trio-zavody-acbrno-zlato-mistři-acb-sportovni-aerobik-fitness-hana-toufarova-sportovni-klub

 

 

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.