Rozhovor Hany Toufarové do archivní sbírky ČSAE

EMOCE, VZPOMÍNKY, AEROBIK!

Dnes jsme s maminkou vyrazily do Prahy. Nejen pracovní, ale také příjemné povinnosti nás dovedly do Národního Muzea, kde Gábina Havlůjová organizuje archivní  sbírku pro Český svaz aerobiku. A že jsme měly čím přispět! Rozhovor plný emocí, krásných i těch ne zcela příjemných, o celé etapě Hany Toufarové, která začínala sama cvičit po tělocvičnách v Brně až po dnešní status majitelky AC Fitness, hlavní trenérky AC Brno, hlavní školitelky AC Fitness Academy a výhradního dovozce náčiní Flexi-bar pro ČR a Slovensko.

I já, letitá závodnice a současná trenérka a choreografka sestav fitness step jsem ráda přispěla svou troškou do mlýna. Přece jen, za 20 let v jednom odvětví člověk zažije spoustu situací, o které se rád podělí.

Rozhovor plný vzpomínek, zážitků, závodů, rozhodování, cestování a lásky k aerobiku. Jsme rády, že jsme se mohly s Gábinou potkat a zavzpomínat. Pro nás obě je to srdcová záležitost a kus života. Tímto Vás všechny zveme do Národního Muzea, ovšem až v roce 2020, kdy se po rekonstrukci znovuotevře.

Za ACB
Hana&Hanka

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.