Úspěchy AC Brno z mistrovství Evropy 2015

acbrno-dordrecht-mistrovstvi-evropy-sportovni-aerobik-a-fitness-brno

 

V týdnu 11. – 15.5. jsme se se závodnicemi I.výkonnostní třídy zúčastnili mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitness družstvech, které se konalo v holandském Dordrechtu.

Tento závod je vždy nevyzpytatelný, neboť nevíte, jaká konkurence Vás v dané kategorii pro daný rok čeká. My jsme vyrazili s bojovným duchem, ale také velkým očekáváním, v jaké kondici budou naše soupeřky. V posledních týdnech nás trápily různé úrazy a tak jsme nebyly ve 100% formě. Jak se ale ukázalo, rusky (jako již klasicky) byly ve formě špičkové.

Podařilo se nám zacvičit základní kola i semifinále bez větších chyb, což je velký posun, protože jsme vynikali spíše v zacvičení finálových kol. Ta se tentokrát povedla seniorskému triu i stepům, avšak junioři si vybrali své „štěstí“ a finálové kolo přineslo pár chyb.

Přestože jsme bojovaly jako lvi, na medaile to tentokrát nestačilo a tak jsme přivezly alespoň 4.místo – senior trio, 5. místo junior i senior step.

Sice jsme z let minulých zvyklé na medaile, ale letos byla kvalita konkurenčních týmů opravdu vysoká a my jsme zacvičily nejlépe, jak to šlo. Proto nezoufáme, jsme pyšné na spoustu malých individuálních vítězství, kterých jsme na tomto mistrovství dosáhly a máme před sebou celých 6 měsíců do mistrovství světa. Sestavy ztížíme a přes prázdniny naženeme kondičku, abychom si z Martiniku přivezly medaile, stejně jako před 6ti lety!

Děkujeme za podporu a budete-li chtít vidět vystoupení našich závodnic na vlastní oči, 24. – 25.5. proběhne v galerii Vaňkovka představení projektu DĚTI NA STARTU, kam Vás tímto srdečně zveme. Připraveny budou sportovní stanoviště pro děti mladšího školního a předškolního věku a spousta informací o tomto celonárodním projektu na podporu pohybových aktivit všech dětí této věkové skupiny.

Vaše ACBrno

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.